Aktor grający Geralta pali się do pracy przy Wiedźmin 1 Remake. “Ekscytujące”

Aktor grający Geralta pali się do pracy przy Wiedźmin 1 Remake. “Ekscytujące”

Inne.

Od lat Doug Cockle gra w angielskiej wersji Wiedźmina Geralta z Rivii. Aktor jest lubiany przez fanów, a on sam uwielbia pracę ze studiem CD Projekt RED. Ostatnio Amerykanin udzielił obszernego wywiadu, w którym opowiedział o serii Wiedźmin. W nim zdradził m.In. Swoje podejście do gry, a także podzielił się bardzo ważną dla przyszłości gry deklaracją.

Aktor grający Geralta z Rivii mówi o swoich planach
Aktor grający Geralta z Rivii mówi o swoich planach (Foto: Posty/RASP)
 • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • Aktor grający Wiedźmina przyznaje wprost: będę grał go wiecznie

  Niedawno na portalu IGN pojawił się obszerny wywiad z Dougiem Cocklem, amerykańskim aktorem znany z grania Geralta z Rivii w serii gier wideo Wiedźmin. W obszernej rozmowie z Cocklem naturalnie poruszono przede wszystkim temat kultowych gier CD Projekt RED. Poruszono wątki związane z wykonaną już pracą, ale też nadchodzącymi wyzwaniami, na które gotowy jest Amerykanin.

 • Czytaj też: Premiera nowego dodatku do Heroes 3 coraz bliżej! Nadchodzi Fabryka.
 • Cockle wypowiedział się też na temat ewentualnej pracy przy Wiedźminie Polaris. Przypomnijmy, że w tej produkcji nie ma być postaci Geralta z Rivii. Mimo to aktor podkreśla, że chce kontynuować współpracę z CD Projekt RED. “Chciałbym po prostu nadal podkładać głos Geraltowi. Będę grał go wiecznie” – szczerze wyznał Cockle.

 • Nie przegap: Ujawnił datę premiery GTA VI. Twierdzi, że podsłuchał pracowników Rockstar.
 • Nawet jak zabraknie popularnego aktora w grze online od CD Projekt RED, to prawdopodobnie będziemy mogli go usłyszeć w innych, nadchodzących tytułach. Przypomnijmy, że oprócz Polarisa, Polacy szykują Canis Majoris oraz remake pierwszego Wiedźmina. Cockle wręcz rwie się do pracy szczególnie nad ulepszoną wersją pierwszej gry z kultowej serii.

  Explore more:  Puścił, a rywale go bronią
 • Polecamy: Wiedźmin 3 wciąż zaskakuje. Odkrył zupełnie nowy sekret.
 • “Jestem bardzo podekscytowany możliwą pracą, ponieważ jeśli się nad tym zastanowić, to kiedy powstał Wiedźmin 1, nagrywałem głos w 2005 r. […] Technologia tak bardzo się zmieniła. Rozumiem, że będą tworzyć grę na silniku Unreal Engine 5. To będzie więc naprawdę ekscytujące, ponieważ rzeczy, które mogą teraz zrobić z grafiką w Unreal Engine 5 w porównaniu do tego, co byli w stanie zrobić, kiedy po raz pierwszy stworzyli Wiedźmina 1, to niebo, a ziemia. To naprawdę ekscytujące” – przyznaje amerykański aktor.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  20 grudnia 2023, 15:21.

  Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  Modric