Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie młodszej córki

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie młodszej córki

Ofsajd.

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie uroczą fotkę zrobioną w warszawskim mieszkaniu “Lewych”. Show skradła młodsza córka pary. Laurze przyglądał się pies, którym rodzina pochwaliła się kilka dni temu.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (Foto: Andras Szilagyi / MW Media)

Anna Lewandowska to jedna z tych osób, które są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawia się wiele zdjęć i nagrań zarówno tych dotyczących treningów, jak i nieco bardziej prywatnych ujęć. Każdy wpis jest zwykle szeroko komentowany przez fanów, a tych żona Roberta Lewandowskiego ma naprawdę wielu. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 3,8 mln użytkowników.

 • “Rekord!” Miejsca na obóz Anny Lewandowskiej wyprzedane w… Dwie minuty.
 • Dalsza część tekstu znajduje się pod wideo:.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  Anna Lewandowska pokazała zdjęcie młodszej córki

  Od kilku dni Anna Lewandowska przebywa w Warszawie. Do Polski przyleciała wraz z mężem i dziećmi. Robert Lewandowski udał się na zgrupowanie reprezentacji, a jego ukochana z córkami zostały w stolicy. Zanim jednak wyjechał, Lewandowscy pokazali na Instagramie zdjęcia z psem.

 • Anna Lewandowska pokazała zdjęcie. “Drobny gest, ale wymowny i dodający otuchy”.
 • “Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja… Hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków. Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie” — pisała kilka dni temu trenerka, pokazując fotkę z pupilem. Od tamtej pory Anna Lewandowska co jakiś czas publikuje nagrania z nowym członkiem rodziny.

  Explore more:  MLS. Przybyłko najskuteczniejszy w historii. Teraz goni Warzychę w innym zestawieniu
 • Anna Lewandowska zachwyciła stylizacją. Pozowała w bardzo drogim topie.
 • Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

 • Anna Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini. “Akumulatory naładowane”.
 • Tym razem jednak Anna Lewandowska pokazała na Instagramie urocze zdjęcie młodszej córki Laury, której pies uważnie się przyglądał. Fotka została zrobiona w warszawskim mieszkaniu Lewandowskich.

  Anna Lewandowska pokazała zdjęcie młodszej córki
  Anna Lewandowska pokazała zdjęcie młodszej córki (Foto: instagram.com/annalewandowskahpba)
 • Anna Lewandowska angażuje się w pomoc. “Łączymy siły”.
 • Zachęcamy również do wysłuchania nowego podcastu Łukasza Kadziewicza “W cieniu sportu”, którego gościem był Maciej Kawulski. Współwłaściciel KSW opowiada o tym, jak odniósł gigantyczny sukces finansowy, co sądzi o galach freaków, dlaczego nie lubi sportów zespołowych, kto w jego ocenie jest idiotą i dlaczego takich ludzi radzi eliminować ze swojego życia.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  22 marca 2022, 13:52.

  Modric