Bandzior napadł polskiego piłkarza!

Inne ligi.

Historia, która przytrafiła się Igorowi Gołaszewskiemu (43 l.), Mogłaby posłużyć za scenariusz filmu grozy. Była gwiazda Polonii Warszawa, a obecnie kierownik tej drużyna, była o krok od śmierci. Przed dwoma tygodniami na Gołaszewskiego z tłuczkiem do mięsa rzucił się zazdrosny o swoją byłą dziewczynę bandzior!

9 lipca 2011, 09:43..

| Aktualizacja 9 lipca 2011, 09:44.

– Mógł mnie zabić. Uderzył mnie kilka razy w głowę, aż tłuczek pękł – opowiada Faktowi kierownik Czarnych Koszul.

Kilkanaście dni temu Gołaszewski otrzymał telefon od byłego chłopaka swojej narzeczonej, Sylwii. Mężczyzna oznajmił, że jest z jego wybranką. Polonista przestraszył się nie na żarty o życie swojej ukochanej, bo to już nie pierwsza sytuacja, w której drżał o jej bezpieczeństwo.

– Moja narzeczona zerwała z nim ponad dwa i pół roku temu. Nie utrzymują ze sobą żadnego kontaktu. Niestety co jakiś czas ją nachodzi. Były sytuacje kiedy ją złapał i pobił czy przed blokiem napadł i obciął włosy. Jest chyba chory psychicznie – opowiada Gołaszewski, który w końcu stanął z prześladowcą twarzą w twarz. – Dostałem od niego telefon, że jest z moją kobietą. Nie chciałem z nim rozmawiać i od razu pojechałem do niej. Kiedy dochodziłem do bloku wyskoczył do mnie. Spod koszulki wyciągnął tłuczek do mięsa, drewniany, ale z metalowym zakończeniem. Doszło do awantury. Dostałem cztery razy po głowie. Po czwartym uderzeniu pękła rękojeść. Wtedy miałem szansę normalnie się bronić. Przewróciłem go na ziemię i zaczęliśmy się szamotać. W pewnym momencie zacząłem go nawet dusić. Opamiętałem się w którymś momencie, bo nie jest łatwo nosić czyjąś krew na rękach – relacjonuje. Napastnik uciekł i wyjechał do Niemiec. Stamtąd przesyła pogróżki, w których grozi Gołaszewskiemu śmiercią.

Explore more:  Hokejowe MŚ: wysokie zwycięstwo Kanady

– Jak długo można w taki sposób żyć, ciągle się bojąc i oglądając za siebie? Następnym razem może się to dla mnie skończyć gorzej. Myślę, że każdy, który szczerze kocha jest w stanie poświęcić życie w obronie ukochanych – kończy Gołaszewski.

Sprawą zajęła się policja, która prowadzi postępowanie przygotowawcze.

Polacy nie potrafią serwować!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Autor:Fakt.Pl.

Data utworzenia:.

9 lipca 2011, 09:43..

Modric