Bayern rozstrzelał Basel! Cztery gole Gomeza

Bayern Monachium – FC Basel 7:0 (3:0).

Bramki: 1:0 Arjen Robben (11), 2:0 Thomas Mueller (42), 3:0 Mario Gomez (44), 4:0 Mario Gomez (50), 5:0 Mario Gomez (61), 6:0 Mario Gomez (67), 7:0 Arjen Gomez (81).

Żółta kartka: Thomas Mueller, Boateng – Marco Streller.

„Pierwszy mecz: 1:0 dla FC Basel”.

RELACJA:.

90+2. Min – Koniec meczu! Bayern rozstrzelał Basel i wyrósł na jednego z faworytów do wygrania całej Ligi Mistrzów. Wysoką formą błysnął Mario Gome, który strzelił cztery gole.

90. Min – Dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

88. Min – Tymoszczuk uderzył z narożnika pola karnego. Pomylił się o trzy metry.

85. Min – Mario Gomez ma jeszcze pięć minut, aby chociaż wyrównać osiągniecie Messiego.

81. Min – GOOOOOLLLLLL! 7:0!!! Bastian Schweinstiger doskonale dograł do Robbena, który minął bramkarza Basel i skierował piłkę do pustej bramki.

80. Min – Żółta kartka dla Boatenga.

75. Min – Goście już tylko czekają na końcowy gwizdek arbitra.

73. Min – Żółta kartka dla Muellera.

71. Min – Piłkarze Bayernu już są bardzo rozluźnieni. Ale Gomez chyba chce wyrównać rekordowe osiągnięcie Leo Messiego, który strzelił pięć goli w jednym meczu Ligi Mistrzów.

67. Min – GOOOOOOOOLLLLL! 6:0!!! Ponownie Ribery dograł z lewej flanki, a Gomez ładnym strzaem na długi słupek po raz czwarty umieścił piłkę w siatce.

Explore more:  Władimir Kliczko zaboksuje we Lwowie?

64. Min – Piłka w bramce Bayernu po strzale Freia. Sędzia jednak odgwizdał zagranie ręką.

61. Min – GOOOOLLLLL! 5:0!!! Mario Gomez ustrzelił hattricka. Ribery z łatwością wkręcił w murawę Steinhofera i dograł wprost na głowę Gomeza.

60. Min – Żółta kartka dla Strellera.

57. Min – Bayern spokojnie rozgrywa piłkę i szuka dogodnej okazji do szybkiego ataku pozycyjnego.

55. Min – Wrzutka Shaquieriego i spokojnie łapie Neuer.

53. Min – Gomez chyba ostatecznie dobił Basel. Teraz aby awansować do ćwierćfinału goście musieliby strzelić 3 gole.

50. Min – GOOOOOOOOLLLL! 4:0!!! Ribery dograł z prawej strony w pole karne Basel, tam Gomez tylko dostawił nogę i mamy 4:0!

48. Min – Dość wolny początek drugiej połowy.

46. Min – Drugą połowę rozpoczęli goście. Obie drużyny bez zmian.

45+2. Min – Koniec pierwszej połowy. Basel na kolanach. Bayern dwoma golami w końcówce pierwszej połowy praktycznie rozstrzygnął sprawę awansu do ćwierćfinału. Goście musieliby strzelić dwa gole.

45. Min – Arbiter doliczył dwie minuty.

44. Min – GOOOOOOOOLLLLL! 3:0!!! Po wspaniałym dośrodkowaniu z rzutu wolnego na dalszy słupek, Badstuber zgrał piłkę sprzed linii do Gomeza. Ten podobnie jak Mueller tylko dostawił nogę i strzelił na 3:0.

42. Min – GOOOOOOOOOLLLLLL! 2:0!!! Robben doszedł na prawym skrzydle do piłki i wrzucił w pole karne, gdzie niepokryty Mueller tylko dostawił nogę i podwyższył na 2:0 !

41. Min – Kontra Basel! Frei uderzył z ostrego kąta po długim dośrodkowaniu, piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Bayernu.

40. Min -Znowu Sommera ratuje Basel. Tym razem bramkarz gości instynktownie obronił strzał Gomeza.

37. Min – Kroos! Ależ huknął zawodnik Bayernu. Piłka poszybowała dwa metry nad poprzeczką bramki Sommera.

Explore more:  Bytovia była bliska rozpadu w II lidze

35. Min – Bayern atakuje, ale nie przekłada się to na groźne akcje pod bramką Basel. Taki wynik nie daje awansu gospodarzom.

32. Min – Ribery ściął do środka, miał trochę wolnego miejsca, ale strzał był niecelny.

30. Min – Bayern spokojnie rozgrywa piłkę pod polem karnym gości. Piłkarze Basel, chociaż próbują, nie mogą przejąć piłki.

27. Min – Bayern ma miażdżącą przewagę. Gospodarze osiem razy celnie strzelali na bramkę Basel, goście nie odpowiedzieli żadnym.

23. Min – Powinno być 2:0! Gomez uderzył po wrzutce z kornera, ale Sommer fantastycznie obronił to mocne uderzenie.

22. Min – Dwójkowa akcja Kroosa i Muellera. Wywalczyli rzut rożny.

18. Min – Miękka wrzutka Lahma w pole karne Basel, źle uderzył Gomez i Sommer złapał piłkę.

15. Min – Bayern dominuje na boisku. Goscie mają problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

12. Min – Bayern nie zwalnia! Trzy razy na bramkę Basel uderzali piłkarze Bayernu, ale Sommer obronił nawet uderzenie Gomeza z trzech metrów.

11. Min – GOOOOOOOOOOLLLL! 1:0!!! Nieco przypadkowy gola dla Bayernu. Kroos uderzył na bramkę zza pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców Basel i trafiła pod nogi Robbena, który z bliska pokonał Sommera.

6. Min – Robben dwukrotnie szarżował na bramkę Basel. Raz strzelił za lekko i Sommer pewnie złapał piłkę po chwili uderzył mocno ale niecelnie.

5. Min – Początek meczu to zmasowany atak Bayernu, który jak najszybciej chce odrobić stratę z pierwszego meczu.

1. Min – Początek meczu. Bayern na czerwono. FC Basel na biało.

Bayern: Neuer – Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba – Gustavo, Robben, Kroos, Mueller, Ribery – Gomez.

Explore more:  F1: Sainz Jr wyczekuje domowego wyścigu

Basel: Sommer – Degen, Abraham, Dragović, Steinhofer – F.Frei, Huggel, Xhaka, Zoua – A.Frei, Streller.

Przed meczem Bayern – Basel:.

≫> Po tym jak Bayern wygrał 7:1 z Hoffenheim nastroje w Bawarii są bojowe. – Musimy wyjść z nastawieniem, że strzelimy im przynajmniej trzy gole – zapowiada Arjen Robben.

≫> Bayern Monachium w europejskich pucharach zwyciężał cztery z pięciu dwumeczów, w których przegrywał na wyjeździe 0:1. Z kolei FC Basel w tym sezonie nie przegrało jeszcze na wyjeździe w Lidze Mistrzów.

≫> Pomimo porażki w pierwszym meczu, to Bayern jest faworytem do awansu. W ofercie Unibetu kurs na awans Bayernu wynosi 1,42, przy kursie 2,90 na FC Basel.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Autor:PrzeglądSportowy.Pl.