Liga Siatkówki Kobiet 2019/2020: ŁKS Commercecon Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała – wynik i relacja

Liga Siatkówki Kobiet 2019/2020: ŁKS Commercecon Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała – wynik i relacja

Liga Siatkówki Kobiet.

BKS Stal Bielsko-Biała postawił się ŁKS-owi Commercecon Łódź, ale wciąż musi walczyć o awans do play-off Ligi Siatkówki Kobiet. Do Grotu Budowlanych Łódź w końcu dołączyła Chinka Kaiyi Ren.

ŁKS Commercecon Łódź
ŁKS Commercecon Łódź (Foto: Radosław Jóźwiak/Cyfrasport / Newspix)

Trzy punkty z ŁKS Commercecon Łódź dawały BKS Stali Bielsko-Biała pewny awans do play-off Ligi Siatkówki Kobiet. Wicemistrzynie Polski wygrały jednak drugiego i trzeciego seta, ale i tak bardzo dobrze blokujące bielszczanki (15 oczek) poległy dopiero w tie-breaku. Mimo porażki bielszczanki są już jedną nogą w fazie play-off, jednak szanse na awans wciąż zachował Energa MKS Kalisz. Ich bezpośrednie poniedziałkowe starcie, zakończy fazę zasadniczą LSK i da odpowiedź na pytanie, która z tych ekip znajdzie się w ósemce.

Dalszy ciąg materiału pod wideo.

Kaiyi Ren w końcu dołączyła do Grotu Budowlanych Łódź. Jej przyjazd opóźnił się ze względu na problemy z otrzymaniem wizy. – Formalności trwały dosyć długo, ale na szczęście Ren jest już z nami. Przyleciała do Polski z Belgradu, gdzie trenowała z lokalnym zespołem – wyjaśnia prezes Grotu Marcin Chudzik. Pierwsza Chinka w LSK być może założy koszulkę Budowlanych już w niedzielnych derbach z ŁKS Commercecon.

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 3:2 (19:25, 25:21, 25:18, 16:25, 15:11).

ŁKS: Mori 1, Lazović 9, Alagierska 11, Bociek 1, Wójcik 17, Kwiatkowska 5 oraz Strasz (l), Kowalińska 20, Caracuta 1, Pacak 4, Skrzypkowska 4. Trener: Matela.

Explore more:  soccer moms outfit

BKS: Edelman 3, Kossanyiova 20, Świrad 9, DeHoog 19, Różański 16, Moskwa 6 oraz Drabek (l), Dąbrowska, Wellna 4, Krajewska 2, Kowalczyk 1. Trener: Piekarczyk.

MVP: Wójcik. Sędziowali: Pałka i Beń. Widzów: 1200.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Data utworzenia:.

27 lutego 2020, 22:02.

Dziennikarka Przeglądu Sportowego.

Dziennikarka Przeglądu Sportowego.

Modric